Přeskočit na obsah

KNX Národní Skupina CZ (KNX CZ) je spolek, který byl založen v roce 2015 jako jedna z národních skupin mateřské KNX v Bruselu. Cílem spolku je podpora, rozvoj a propagace KNX normy v České republice a poskytovat odbornou pomoc a podporu členům spolku, integrátorům, partnerům ale i laické veřejnosti a koncovým uživatelům.

Společnost Systémové Instalace Pivoňka je spoluzakladatelem a dodnes členem spolku KNX CZ. Díky tomu máme blízký vztah k této komunitě odborníků a můžeme se těšit z výhod, které členství v KNX CZ poskytuje, jako například přístup k nejnovějším informacím a trendům v oboru inteligentních elektroinstalací. Jako člen výboru se také podílíme na směrování spolku jako takového.

KNX CZ organizuje pravidelné semináře a workshopy, kde se členové mohou setkávat, sdílet své zkušenosti a dozvědět se o nejnovějších trendech a technologiích v oboru.

KNX CZ také spolupracuje s dalšími organizacemi, jako jsou výrobci zařízení a dodavatelé služeb, aby podporoval rozvoj a propagaci KNX normy v České republice. Spolek se také účastní mezinárodních konferencí a veletrhů, aby mohl být v kontaktu s nejnovějšími trendy a technologiemi v oboru KNX po celém světě.

Členství v KNX CZ poskytuje členům řadu výhod, jako jsou odborné znalosti a zkušenosti, přístup k nejnovějším informacím a trendům, možnost setkávat se s ostatními odborníky a spolupráce s dalšími organizacemi a výrobci. Pokud máte zájem o inteligentní elektroinstalace a chcete být součástí této komunity odborníků, zvažte členství v KNX Národní Skupina CZ na oficiálních stránkách spolku.